מדריך קידום אורגני לאתרי אינטרנט

כל מקצוען שיווק דיגיטלי יודע, שקידום אורגני איכותי הוא הבסיס לקידום של כל אתר אינטרנט.

 

תוכן איכותי, אופטימיזציית אתר, תשתית טכנית בריאה, קישורים פנימיים וחיצוניים רלוונטיים ותחזוקת האתר:on site  ו – off site הם היסודות הניצבים בבסיסו של כל אתר אינטרנט וכל בעל אתר צריך לדאוג שיתקיימו, על מנת להשיג טראפיק, כניסות, דירוג גבוה בגוגל ועוד.

עד לפני כמה שנים תחום הקידום ממומן לא היה חזק כמו שהוא היום, אך בשנים האחרונות, עם התעצמותן של הרשתות החברתיות, הקידום הממומן תפס נתח חזק בשוק הדיגיטל לצד הקידום האורגני.

 שילוב בין השניים ייתן לכם את כל מה שדרוש על מנת לקדם את האתר שלכם. 

אך כמו בכל דבר: אי אפשר לבנות מגדל לגובה בלי ליצוק בסיס חזק ואיתן קודם וזה מה שהקידום האורגני היה ויישאר תמיד עבור אתרי אינטרנט.

מה זה קידום אורגני SEO

בהגדרה, קידום אתרים אורגני SEO משמעו: אופטימיזציית האתר למנועי החיפוש באינטרנט בצורה טבעית. Search Engine Optimization.

 כולם יודעים שגוגל הוא מנוע החיפוש השולט בעולם. 

אז נניח אתם בעל מקצוע כלשהוא, אינסטלטור, והעסק שלכם נמצא בתל אביב: עבור הגולש שצריך את השירות שלכם, מאוד פשוט להבין מה הוא יקיש בשורת החיפוש על מנת למצוא את מה שהוא צריך. 

הוא יקיש: "אינסטלטור בתל אביב". אם האתר שלכם יצליח להתברג בין תוצאות החיפוש הראשונות עבור ביטוי או מילת מפתח זאת, הסיכוי שאותו גולש יקיש דווקא על תוצאת החיפוש המפנה אותו לאתר שלכם יגדל! 

תפקידו של קידום אורגני טוב זה לדחוף כמה שיותר למעלה בדף תוצאות החיפוש הראשון את האתר שלכם, שהריי אף אחד כמעט לא מגיע לדף תוצאות החיפוש השני…

אז איך עושים זאת? על ידי קידום אורגני איכותי!

לבדוק לך את האתר בחינם?

התקשרו/סמסו למס' 054-6803636 או השאירו פרטים:

אם יסודות הבניין הפיזי הם מלט, בטון וכו', יסודות הקידום האורגני הם: מחקר מילות מפתח, תוכן איכותי, תשתית טכנית טובה, מערך קישורים חיצוניים רלוונטיים ועוד.

 

חשוב לזכור: גם לאחר שבניתם אתר אינטרנט וקידמתם אותו, אי אפשר לשקוט על השמרים ולהפסיק בכך מכיוון שהאינטרנט זה דבר דינמי ומנועי החיפוש וגוגל בראשם בוחנים על בסיס קבוע את ביצועי האתר שלכם.

לכן, עליכם להמשיך ולקדם את האתר שלכם בצורה אורגנית ולהעלות אליו תכנים בתדירות גבוהה על מנת להישאר בדף תוצאות החיפוש הראשון (אם הגעתם לשם…) ולא לרדת משם לטובת מתחרים.

 לכן אופטימיזציה היא כלי חשוב עבור כל מקדם אתרים כמו גם קידום ממומן ברשתות החברתיות, למשיכת קהל נוסף אל האתר.

אלו יסודות הקידום האורגני שאם תיצקו אותם בצורה נכונה, יהיה לכם אחלה בניין (אתר…) יציב וחזק שיוכל להגיע לשמיים:

מחקר מילות מפתח

איזה ביטויים הגולש מקיש ומחפש על מנת לחפש את השירות או את המוצר שלכם. 

הבאנו דוגמא פשוטה קודם אבל מקדם אורגני מקצועי יודע למצוא את כל הביטויים הרלוונטיים והשילובים ביניהם, להטמיע אותם באתר ולגרום לזחלנים של גוגל להבין שהאתר שלכם הוא האתר המתאים ביותר לחשיפה עבור אותו ביטוי שהגולש הקיש.

למעבר למאמר המלא על מחקר מילות למפתח 

תוכן איכותי

כולם מכירים את הקלישאה: " התוכן הוא המלך" וקלישאות לא היו הופכות למה שהן לולא היו נכונות…

 תוכן איכותי עוזר לא רק לקידום האורגני אלא לכך שהגולש יישאר באתר שלכם זמן רב יותר, מה שיעלה את דירוג האיכות של האתר. 

ככל שהגולש יתעניין בתוכן באתר שלכם וישהה באתר זמן רב יותר, תרוויחו כפול: גם דירוג האתר יעלה בעקיפין וגם תצליחו במישרין לגרום לאותו גולש להירשם, לרכוש או לעשות מה שאתם באתר, תודות לתוכן האיכותי שהעליתם אליו.

תשתית טכנית טובה

ידעתם שאם אתר אינטרנט לא נפתח תוך 2.7 שניות הגולש ממשיך הלאה ולא חוזר אליו יותר? תשתית טכנית טובה היא היסוד המהותי והחשוב ביותר בבניית כל אתר.

היררכיית האתר, מפת האתר, זמני הטעינה של כל דף, מבנה הקישורים ועוד עשרות פרמטרים קטנים וגדולים בדף עצמו ומאחורי הקלעים, אשר אם תדאגו שיהיו בנויים בצורה אופטימלית, שוב תשמחו מאוד את הזחלנים של גוגל, אותם רובוטים קטנים שסורקים את כל האתרים באינטרנט ומחליטים איזה אתר בנוי טוב וכדאי להם לקדם אותו בדף תוצאות החיפוש האורגני.

מערך קישורים חיצוניים רלוונטיים

הטמעת קישורים פנימיים וחיצוניים בצורה חכמה היא אומנות כמעט נשכחת בתחום הקידום האורגני, אבל מקדמי אתרים וותיקים ומקצועיים יודעים כמה היא חשובה לקידום האתר. 

החלפת קישורים עם אתרים אחרים הרלוונטיים לתחום העיסוק שלכם ולתוכן שיש באתר שלכם יכולה להשיג לכם תעבורה בדף ולהביא לכם גולשים שהם לקוחות פוטנציאליים מכל רחבי האינטרנט.

 קישורים פנימיים יכולים גם הם לשלוח את הגולשים שלכם לאן שאתם רוצים באתר ולקדם את הדפים שהכי חשוב לכם לקדם.

אופטימיזציה

קידום אתרים אורגני בגוגל הוא לא עבודה חד פעמית, זבנג וגמרנו. 

אופטימיזציה דואגת לעבור על האתר, לתקן ולשפר את כל מה שדרוש: קישורים שבורים, דפים שלא נטענים, תוכן לא ממיר ועוד פרמטרים שרק מקדם אתרים מקצועי מכיר ויכול לשפר באתר שלכם

רשתות חברתיות

אין צורך להכיר לכם את הרשתות החברתיות שכן כולם נמצאים שם כל הזמן…

קידום אורגני יודע למנף את הפרופיל העסקי שלכם ברשתות החברתיות על מנת להביא ממנו גולשים לאתר שלכם ואין ספק שזהו כלי עוצמתי שכל מקדם אורגני רציני חייב לדעת להשתמש בו כיום.

"כמו כדור שלג חיובי - המנגנון המשוכלל של קידום אורגני מוצלח"

הקידום האורגני חי ובועט יותר מתמיד.

 אם לפני כמה שנים נדמה היה שהרשתות החברתיות והקידום הממומן יחליפו את הקידום האורגני ויהפכו אותו למיותר, בשנה האחרונה כולם מבינים שזה פשוט לא יקרה. 

הקידום האורגני חשוב והכרחי לכל אתר שרוצה למצוא את עצמו במקומות הראשונים בדף תוצאות החיפוש וצריך לזכור דבר חשוב נוסף: קידום ממומן כשמו כן הוא… הוא עולה לכם כסף.

 כל מודעת פרסום וכל קמפיין שאתם מריצים ברשתות החברתיות, עולה לכם כסף.

קידום אורגני לעומת זאת, כשמו כן הוא, אורגני, טבעי.

מה שזה אומר בפועל עבור כל אתר אינטרנט מוצלח, זה שאם האתר יקודם אורגנית בצורה נכונה, הוא ישיג תנועת גולשים וכניסות בצורה טבעית וחינמית וזה יהיה כמו כדור שלג חיובי:

ככל שהאתר שלכם יהיה בנוי טוב יותר ומקודם אורגנית טוב יותר, כך הוא יגיע למקומות גבוהים יותר בדף תוצאות החיפוש > ככל שהוא יהיה מדורג גבוה יותר כך יגיעו אליו יותר גולשים > וככל שהתוכן בו ומבנה האתר יהיו טובים יותר כך יותר גולשים יישארו בו ויעלו את דירוג האתר וחוזר חלילה…

עוד חשוב לזכור: קידום אורגני איכותי הוא רק האמצעי. 

מה המטרה הסופית? להשיג תנועה לאתר, לידים, הרשמות, מכירות. אם תבצעו את כל השלבים הדרושים לבניית אתר בצורה יסודית ונכונה ותשקיעו בקידום האורגני לצד הקידום הממומן ברשתות החברתיות, תתנו לאתר שלכם סיכוי גדול יותר לבלוט ולהגיע לכמה שיותר גולשים ואז…

הופכים גולש לרוכש – קידום אורגני

זו הריי המטרה של כל עסק שיש לו אתר אינטרנט, לא? ועל מנת להשיג את המטרה עליכם לדעת אלו כלים הכי אפקטיביים לכך.

 קידום אורגני הוא אחד הכלים העוצמתיים ביותר בארגז הכלים שלכם שאם תדעו להשתמש בו כמו שצריך, תוכלו להשיג באמצעותו תוצאות טובות תכל'ס.

כל בעל עסק שפותח אתר אינטרנט ומצפה לתוצאות, חייב להבין שלבד זה לא יקרה.

כמוהו יש עוד אלפי עסקים ורק אלה שיבנו אתר מקצועי ולא יעצרו שם אלא גם יקדמו אותו בצורה נכונה, יצליחו לבלוט מעל המתחרים ולהיות מקודמים למקומות הראשונים במנועי החיפוש וברשתות החברתיות ובכל פלטפורמה רלוונטית אחרת ברשת.

קידום אורגני מקצועי מהיסוד - מרום קידום אתרים

רוצים לקדם את האתר שלכם בצורה אורגנית ומקצועית?

 פנו עכשיו אליי וקבלו ייעוץ ראשוני ללא עלות וללא התחייבות והצעת מחיר לקידום אורגני איכותי ומקצועי שעובד ומשיג תוצאות בשטח!

חשוב להבין: קידום אורגני היא עבודה שיש להשקיע בה זמן והתוצאות לא מגיעות ישר על ההתחלה, אך מי שתהיה לו סבלנות, יקטוף את הפירות אחרי כמה חודשים בהם האתר שלו ייבנה בינתיים, יוציא שורשים ואנו יודעים שעץ יכול לצמוח לגובה רק אם יש לו שורשים חזקים ועמוקים בתוך האדמה…

השאירו פרטים באתר לחזרה אליכם בהקדם עם פרטים נוספים או חייגו עכשיו לקביעת פגישה לקידום האתר שלכם! 

בהצלחה : )

מדריכים קשורים:

יאללה, על איזה אתר מדובר?
להצעת מחיר מלאו את פרטיכם ונחזור בהקדם
אהבתם? שתפו לחבר!
מרום ענקימרום ענקי, מקדם אתרים משנת 2015, במגוון תחומים.
מרום ענקי, מקדם אתרים משנת 2015, מדבר בפתרונות במטרה להעניק בית דיגיטלי חם ומקצועי לבעלי עסקים ולקדם אותם לשפע כלכלי.

הצטרפו לעמוד הפייסבוק שלנו לפוסטים ממוקדים ועדכונים בעולם השיווק. כתובת המייל של מרום – [email protected]