שמח לראות אתכם כאן

נעים מאד, שמי מרום ענקי .

קצת רקע:

תוך למידה עצמאית ברחבי הרשת ומחקר אדיר ב5 שנים האחרונות על שיווק דיגיטלי.

למדתי לפני 3 שנים קידום אתרים אורגני בגוגל (SEO). 

לאחר מכן, הייתי שכיר (כי צריך להתמקצע בשטח) תקופה ארוכה שבתוכה קידמתי אתרים של רשתות וארגונים, בתי חולים ואתרי סחר – מהגדולים ביותר.

יצאתי לדרכי העצמאית בה הקמתי את מרום קידום אתרים. 

כיום, מקדם אתרים בארץ בנישות שונות, בארה"ב וקנדה.

היתרונות, הגישה החיובית, הפחות והתכלס – מרום קידום אתרים:

  • ראשית, המחיר – אני פירלנסר, כך שאתם לא משלמים על משרד, הוצאות ציוד משרדי, שכירות, קפסולות קפה ועוד. המחיר הוא על עבודת הקידום האורגני בלבד. כמו כן, תקציבים נמדדים לפי זירת התחרות ורמת הקושי (כדי להתמודד ולהביא את התוצאות כמובן).
  • אין התחייבות. העבודה מולי נעשית מול הסכם התקשרות שלא מדבר על פרק זמן. אני מאמין שאם בחרתם בי, עכשיו תורי לתת את התוצאות שישאירו אתכם. עד עכשיו זה עובד מצוין.
  • זמינות – כאמור, אני פרילנסר, אמנם מורשה, אבל עדיין. הנייד שלי זמין ללקוחות שלי, השירות הוא ערך עליון ובלתי נפרד מהקוד האתי עליו אני מתבסס. יכולים לנסות אותי גם עכשיו 🙂 054-680-3636
  • כל פרוייקט נבחן עפ"י נוסחא זו: נקודת הפתיחה של האתר + תקציב הלקוח + תיאום ציפיות = ניצול משאבים בחכמה להבאת תוצאות משמעותיות שרלוונטיות לעסק של הלקוח להגדלת ההכנסות.
  • יש נישות שבהן לא משתלם לעשות קידום אורגני – אני לא אקח פרוייקט שלא יביא תוצאות.
  •  אתרי פורנו, הימורים, פורקס, אופציות בינאריות וכדומה – מחוץ לתחום.
  •  הגדלת ראש! אחד הפרטמטרים החשובים. המטרה שלי היא ללוות אותך להצלחה. במקום להקטין ראש ולבצע דברי גנריים כפי ששמעתי לא מעט, אני בתוך צוות של מקצוענים שתמיד מפיק את המיטב.
  •  מומחה לקידום אתרים – כפי שציינתי, רק את זה אני עושה, אני חוקר ולומד תמיד (היד תמיד על הדופק), יש לי ידע רחב בשיווק באינטרנט והתעסקתי גם בשיווק שותפים, מסחר באמזון ועוד, אך קידום אתרים אורגני בגוגל זו המומחיות שלי.

בנוסף לשירותי קידום אתרים וכחלק ממנו אני מספק גם שירות כתיבת תוכן לאתרים – תכנים למטרות קידום (מאמרי SEO), תוכן איכותי, כתיבה משפטית, כתיבה למוצרים באתרי סחר. 

השירותים שלי

קידום אתרים

כתיבת תוכן לאתרים

אתם מוזמנים להיכנס לבלוג באתר, שם אני מפרסם מאמרים מידי חודש על מגוון תחומים

DIVIDER

בעיקר תמצאו על קידום אורגני ופרסום בגוגל אך לא רק – תמצאו שם גם תכנים על השקעות ויזמות והתפתחות אישית.

בזמן הפנוי שנותר, כשאני לא מקדם את האתר שלך, תראו אותי ככל הנראה גולש בים ומבלה עם שלי, בת הזוג שלי 😊.

מהבלוג שלי